AgroMalibu24.pl to portal informacyjny, za pośrednictwem którego można kupić części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych
Blog

Przyczepy samozbierające Bergmann, Fliegl, Hawe, Strautmann and Co. w akcji

Przyczepy samozbierające Bergmann, Fliegl, Hawe, Strautmann and Co. w akcji

Prawie każdy rolnik ma w gospodarstwie przynajmniej jeden: przyczepy samozbierające. Oto kilka modeli firm Claas, Bergmann, Fliegl, Hawe, Strautmann and Co.

Rolnik Michael z Haunersdorf w bawarskim powiecie Dingolfing-Landau zajmuje się tymi przyczepami samozbierającymi firmy Fliegl na ciągniku Fendt.

ciągnik Fendt

Rolnik i mechanik Mathias pochodzi z Hesji i pracuje tam z przyczepą samozbierającą Claas i ciągnikiem Fendt.

przyczepę samozbierającą firmy Krone

Farmer Markus ma w hali maszyn dużą przyczepę samozbierającą firmy Krone. Oczywiście w tym roku był również używany na użytkach zielonych.

farma mleczna

Rolnik Martin pracuje na własnej farmie mlecznej w Waldbreitbach w powiecie Neuwied w Nadrenii-Palatynacie i oczywiście na początku ma również przyczepy samozbierające.

przyczepy samozbierającej firmy Reisch

Rolnik Andi z okręgu Nürnberger Land w Bawarii używa przyczepy samozbierającej firmy Reisch do zbiorów i koszenia.

przyczepy samozbierające Bergmann

Rolnik Christian z okręgu Regen w Dolnej Bawarii ma w gospodarstwie dwie przyczepy samozbierające Bergmann. Widziany tutaj podczas żniw na użytkach zielonych.

traktora z przyczepą samozbierającą

Oto widok z traktora rolnika Kone z Chieming w Bawarii na jego gospodarstwie i jego traktora z przyczepą samozbierającą podczas żniw.

przyczepа samozaładowcza

Rolnik Jan z okolic Varel w powiecie Friesland w Dolnej Saksonii przedstawia nastrojowe zdjęcie zbioru użytków zielonych za pomocą przyczepy samozaładowczej.

, siekacz Claas i ciągnik John Deere

Rolnik Johannes z Nordwalde w Nadrenii Północnej-Westfalii pracuje z kombinacją tej przyczepy samozbierającej, siekacza Claas i ciągnika John Deere.

maszyny rolniczy z przyczepami samozbierającymi

Rolnik Darius z Obenstrahe w powiecie Friesland w Dolnej Saksonii ma w gospodarstwie kolorową mieszankę maszyn rolniczych z przyczepami samozbierającymi.

przyczepa samozbierająca firmy Strautmann

Letnia praca na użytkach zielonych: Rolnik Steffen używa przyczepy samozbierającej firmy Strautmann na ciągniku firmy Fendt i jest zajęty zbiorami na swoich polach.