AgroMalibu24.pl to portal informacyjny, za pośrednictwem którego można kupić części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych

O NAS

Szukasz części do MASSEY FERGUSON, a może do John Deere lub DEUTZ FAHR? Dostępne tylko u autoryzowanych dealerów, po zawyżonej cenie?
Nie ma sprawy.Posiadamy pełną gamę części zamiennych do MASSEY FERGUSON, John Deere, DEUTZ FAHR, Case IH, New Holland.
Współpracujemy bezpośrednio z dealerami i producentami z Ameryki, Europy i Azji.
Poproś o części, a my je przywieziemy. Gwarantujemy najlepszą jakość i cenę!!!

Historia Agromalibu24.pl

Firma została założona w 2006 roku przez młodego studenta Stanisława Moniuszkę. Kiedy znany podlaski rolnik, rano przed wyjazdem w pole odkrył, że jego ciągnik John Deere 7800 z 1994 roku przestał odpalać. Po zdiagnozowaniu i znalezieniu przyczyny awarii okazało się, że awarii uległa wysokociśnieniowa pompa paliwa. Po nieudanych poszukiwaniach odpowiednich części rolnik zdenerwowany, wszędzie ta pompa wysokiego ciśnienia była niedostępna, i musiał czekać ponad 10 dni, a oczekiwanie w biznesie gospodarstwa, może spowodować straty finansowe i utratę upraw. I oto przypadkiem w jednym z barów, przy kuflu piwa rolnik opowiadał o swoim problemie z ciągnikiem zupełnie obcemu młodemu człowiekowi. Tym człowiekiem okazał się Stanisław, student trzeciego roku Politechniki Białostockiej. Korzystając z Internetu i swojej wiedzy, Stanislav znalazł pompę wtryskową paliwa, choć w Czechach, i poinformował o tym rolnika. Następnego dnia rolnik pojechał do Czech, aby odebrać pompę paliwową do swojego ciągnika JOHN DEERE. Dwa tygodnie później rolnik i Stanisław spotkali się w tym samym barze, rolnik podziękował Stanisławowi stawiając mu drinka. Jakiś czas później ten sam rolnik poprosił Stanisława o część zamienną dla swojego kolegi – o znalezienie siłownika hydraulicznego do kombajnu CLAAS DOMINATOR 118 z 1992 roku. Stanisław ponownie skorzystał z Internetu i znalazł sprzedawcę części zamiennych, tym razem znaleźli je w Niemczech, niedaleko Hamburga. Dogadałem się ze sprzedającym, zapłaciłem za zamówienie, znalazłem kuriera i część zamienna była u rolnika kilka dni później. Po otrzymaniu części zamiennej rolnik postanowił podziękować panu Stanisławowi za jego pracę kwotą 100 zł.
Następnie Stanisław zaczął świadczyć usługi dla rolników, wyszukując części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych, znajdując najlepsze oferty cenowe i zapewniając szybką dostawę. W ten sposób narodziła się firma AgroMalibu24.pl.

Agromalibu24.pl dzisiaj

Współpracujemy ze światowymi producentami i dealerami części zamiennych do maszyn rolniczych i ciągników. Możemy zaoferować optymalne możliwości dostawy i ceny części zamiennych.
Rozumiemy, jak ważny jest wpływ ceny i czasu dostawy na koszt końcowego produktu rolnego.
Jesteśmy gotowi do podjęcia wszystkich kłopotów związanych z poszukiwaniem i dostarczaniem części do każdego sprzętu rolniczego. Oszczędność czasu i pieniędzy.