Zapytaj o produkty

Nie znalazłeś poszukiwanego produktu ?

Zapytaj !

Regulamin


Sklep internetowy, działający pod adresem www.agromalibu24.pl prowadzony jest przez firmę:

POLFRUT M.M Sp. z o.o
ul. Poznańska 14b
62-811 Kościelna Wieś
woj. wielkopolskie
NIP: 6080107245
KRS: 0000450282
tel./fax.  62 742 69 14

Sklep stacjonarny: 63-405 Ołobok, ul. Kościelna 25Postanowienia ogólne
1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
2. Zamówienia można składać poprzez formularz dostępny w sklepie internetowym.
3. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta. Również inne elementy oferty, jak zawartość zestawu, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią z momentu złożenia zamówienia przez klienta.
4. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta drogą internetową (strona www.agromalibu24.pl) momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment osobistego potwierdzenia zamówienia przez kupującego.

Realizacja zamówienia
1. Kupujący zobowiązany jest do zaakceptowania Regulaminu agromalibu24.pl jak i Regulaminu Sprzedawcy, w momencie składania oferty kupna pomiędzy Kupującym a Sprzedającym.
2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie wymaganych danych, umożliwiających otrzymanie przez klienta zamówionego towaru oraz numeru telefonu pozwalającego na weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Każde zamówienie powinno zostać potwierdzone przez Klienta. Zamówienia niepotwierdzone będą oczekiwały na realizację do momentu jego potwierdzenia.
3. Potwierdzenie złożenia zamówienia przez Sprzedawcę jest też okazją do ewentualnego skorygowania błędnie podanych danych osobowych lub błędnie dokonanego zamówienia.
4. Standardowy koszt wysyłki towaru podany jest w zamówieniach. Koszty wysyłki ustalane są po przyjęciu zamówienia przez pracownika obsługi sklepu i podawane są do wiadomości Klienta.

W przypadku większych zamówień, powyżej 30kg szczegóły kosztów wysyłki ustalane są z Klientem indywidualnie.


5. Zamówienia o wartości powyżej 1000 zł (bez kosztów dostawy) realizowane będą po uprzedniej przedpłacie na konto Sprzedawcy ( BZWBK 92 1090 1128 0000 0001 2949 9013) w wysokości 30% wartości zamówienia.


6. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy i pakowania. Koszty te są uwzględnione na rachunku, fakturze.
7. Każdorazowo faktura jest wysyłana w paczce z zamówieniem.
8. Po otrzymaniu przesyłki, należy sprawdzić jej zawartości w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia towaru, należy spisać z kurierem protokół szkody.Sposób płatności i dostawy

1. Realizacja zamówienia Kupującego jest możliwa wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Sposoby dostawy:
-kurier
-odbiór osobisty.
3. Możliwe są następujące rodzaje płatności :
-płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu
-płatność przy odbiorze przesyłki (za pobraniem)
-płatność przelewem na konto: BZWBK 92 1090 1128 0000 0001 2949 90134. W przypadku zamówień o wartości powyżej 1000 zł (bez kosztów dostawy) wymagana jest przedpłata na konto Sprzedawcy ( BZWBK 92 1090 1128 0000 0001 2949 9013) w wysokości 30% wartości zamówienia.


Gwarancja zwrotu towaru
1. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie.
2. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres sklepu lub na adres wskazany przez jego obsługę, na koszt kupującego. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne, oraz wyraźne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać zapłaconą za towar należność: przez przelew na konto bankowe, tu prosimy podać numer konta, albo przez przekaz pocztowy na podany adres. Pieniądze zwracane są w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej. Zwrócona kwota, będzie kwotą odpowiadającą wartości zwracanego towaru.
3. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien, po uprzednim kontakcie ze sprzedawcą odesłać go na adres sprzedawcy. Kosztów, związanych z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep nie zwraca. Do odsyłanego towaru należy dołączyć potwierdzenie oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji, protokół szkody sporządzony przez kuriera, jeżeli owa szkoda powstała w trakcie transportu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 30 dni roboczych od ich wpłynięcia. Wysyłkę reklamowanego/uszkodzonego towaru należy zgłosić u sprzedawcy. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.


Ochrona danych osobowych
1. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
2. Dane podane przy rejestracji: adres e-mail, adres pocztowy, mogą być wykorzystane do przesłania informacji o promocjach, rabatach i nowościach w sklepie marketagro24.pl.
3. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883, tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.


Postanowienia końcowe
1. Adres prowadzenia działalności jest jednocześnie adresem korespondencyjnym sprzedawcy.
2. Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna - sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką potwierdzenia zamówienia.  
3. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
4. Cała oferta sklepu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
5. Sprzedawca zastrzega sobie prawa do zmiany Regulaminu.
6. We wszystkich przypadkach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają w przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego, szczególnie przepisy Kodeksy Cywilnego, Ustawy o Ochronie danych osobowych, Ustawy o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także Ustawy o Ochronie niektórych praw konsumentów.
7. Wszelkie spory pomiędzy stronami rozstrzygane są przez właściwy Sąd Powszechny.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe